Partneři
Raiffeisen Leasing logo ČSOB Leasing logoSociete Generale logo
Financování

Zajistíme finance

i pro váš projekt

Jaké komodity financujeme s našimi partnery?

Ikona hledání nejlepších podmínek
Vyjednáme Vám ty nejlepší podmínky u našich smluvních partnerů.
Ikona služby pro klienty zdarma
Službu pro klienty poskytujeme zdarma.
Ikona objemové odměny
Máme nasmlouvané objemové odměny bez ohledu na výši úrokové sazby.

Osobní a užitková auta

Financujeme nové i ojeté osobní a užitkové vozy, nové motocykly a čtyřkolky. Vozy financujeme podnikatelům i firmám a rychle posoudíme Vaši žádost o financování. Poskytujeme úvěr, finanční leasing, operativní leasing i full service operativní leasing.

Doba splácení 12 – 72 měsíců

Dopravní technika nad 3,5 tun

Dopravní techniku financujeme Úvěrem, Finančním leasingem, Operativním leasingem. Nabízíme financování v CZK i v EUR. Zprostředkujeme Vám výhodné pojištění dopravní techniky u renomovaných pojišťoven, pojištění zahrneme do splátek financování.

Dopravním společnostem schvalujeme i úvěrové rámce na pořízení většího množství dopravní techniky. Nabízíme společnou komunikaci s dodavatelem. Rychlé a jednoduché uzavření smlouvy. Kontaktujte nás, připravíme Vám nabídku financování.

Financování poskytujeme na dobu 12 – 60 měsíců.

Stroje, zařízení, technologie

Financujeme veškeré strojní technologie. Nové i repasované stroje, zařízení, technologie financujeme Úvěrem, Finančním leasingem i Operativním leasingem. Pomůžeme Vám získat úrokové zvýhodnění s finanční podporou Evropské investiční banky (EIB) / Národní rozvojové banky (NRB) Nabízíme financování v CZK i v EUR.

Poskytujeme fixní i floatové úrokové sazby. Nabízíme výhodné strojní pojištění zahrnuté ve splátkách financování. Nabízíme společnou komunikaci s dodavatelem. Rychlé a jednoduché uzavření smlouvy. Vyberte si stroj a kontaktujte nás, připravíme Vám nabídku financování šitou na míru Vašich potřeb.

Zdravotnická a veterinární technika

Zdravotnickou i veterinární techniku financujeme Úvěrem i Finančním leasingem. Poskytujeme financování pro všechny lékařské obory a veterinární praxe. Financujeme kompletní vybavení zdravotnických zařízení – stomatologické, oftalmologické vybavení, počítačové tomografy, magnetické rezonance, lasery…

Financujeme vozidla záchranné služby, osobní i užitková auta pro lékaře.  Součástí nabídky je pojištění předmětu za výhodných podmínek u renomovaných pojišťovacích ústavů.

Financování poskytujeme na dobu 12 -72 měsíců.

Zemědělská a lesnická technika

Financování zemědělských a lesnických strojů poskytujeme formou Úvěru, Finančního leasingu a Operativního leasingu. Financujeme kompletní sortiment zemědělské techniky, nové i použité (do 12ti let stáří včetně doby financování). Splátkový kalendář umíme nastavit s nepravidelným splácením, které respektuje sezónnost tohoto odvětví.

Financování přizpůsobujeme podmínkám subvencování ze státního rozpočtu a z programů EU. Nabízíme atraktivní úvěry s úrokovým zvýhodněním poskytovaným Podpůrným a garančním rolnickým a lesnickým fondem (PGRLF). Nabízíme výhodné pojištění zemědělské i lesnické techniky od předních pojišťoven působících na českém trhu. Rychlé a jednoduché uzavření smlouvy.

Stavební stroje a technika

Financování stavebních strojů poskytujeme formou Úvěru, Finančního leasingu. Financujeme veškeré stavební stroje, nové i použité (do 12ti let stáří včetně doby financování). Splátkový kalendář umíme nastavit s nepravidelným splácením, které respektuje sezónnost tohoto odvětví.

Pomůžeme Vám získat úrokové zvýhodnění s finanční podporou Evropské investiční banky (EIB) / Národní rozvojové banky (NRB). Rychlé a jednoduché uzavření smlouvy.