Zavřít

Rychlá poptávka

Zanechte nám na vás kontaktní údaje a my se vám ozveme, co nejdříve to bude možné. Těšíme se na spolupráci.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Bohužel se nepodařilo vaši zprávu odeslat.
Partneři
Raiffeisen Leasing logo ČSOB Leasing logoSociete Generale logo
Financování

Zajistíme finance

i pro váš projekt

Jaké komodity financujeme s našimi partnery?

Ikona hledání nejlepších podmínek
Vyjednáme Vám ty nejlepší podmínky u našich smluvních partnerů.
Ikona služby pro klienty zdarma
Službu pro klienty poskytujeme zdarma.
Ikona objemové odměny
Máme nasmlouvané objemové odměny bez ohledu na výši úrokové sazby.

Osobní a užitková auta

Financujeme nové i ojeté osobní a užitkové vozy, nové motocykly a čtyřkolky. Vozy financujeme podnikatelům i firmám a rychle posoudíme Vaši žádost o financování. Poskytujeme úvěr, finanční leasing, operativní leasing i full service operativní leasing.

Doba splácení 12 – 72 měsíců

Dopravní technika nad 3,5 tun

Dopravní techniku financujeme Úvěrem, Finančním leasingem, Operativním leasingem. Nabízíme financování v CZK i v EUR. Zprostředkujeme Vám výhodné pojištění dopravní techniky u renomovaných pojišťoven, pojištění zahrneme do splátek financování.

Dopravním společnostem schvalujeme i úvěrové rámce na pořízení většího množství dopravní techniky. Nabízíme společnou komunikaci s dodavatelem. Rychlé a jednoduché uzavření smlouvy. Kontaktujte nás, připravíme Vám nabídku financování.

Financování poskytujeme na dobu 12 – 60 měsíců.

Stroje, zařízení, technologie

Financujeme veškeré strojní technologie. Nové i repasované stroje, zařízení, technologie financujeme Úvěrem, Finančním leasingem i Operativním leasingem. Pomůžeme Vám získat úrokové zvýhodnění s finanční podporou Evropské investiční banky (EIB) / Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB) Nabízíme financování v CZK i v EUR.

Poskytujeme fixní i floatové úrokové sazby. Nabízíme výhodné strojní pojištění zahrnuté ve splátkách financování. Nabízíme společnou komunikaci s dodavatelem. Rychlé a jednoduché uzavření smlouvy. Vyberte si stroj a kontaktujte nás, připravíme Vám nabídku financování šitou na míru Vašich potřeb.

Zdravotnická a veterinární technika

Zdravotnickou i veterinární techniku financujeme Úvěrem i Finančním leasingem. Poskytujeme financování pro všechny lékařské obory a veterinární praxe. Financujeme kompletní vybavení zdravotnických zařízení – stomatologické, oftalmologické vybavení, počítačové tomografy, magnetické rezonance, lasery…

Financujeme vozidla záchranné služby, osobní i užitková auta pro lékaře.  Součástí nabídky je pojištění předmětu za výhodných podmínek u renomovaných pojišťovacích ústavů.

Financování poskytujeme na dobu 12 -72 měsíců.

Zemědělská a lesnická technika

Financování zemědělských a lesnických strojů poskytujeme formou Úvěru, Finančního leasingu a Operativního leasingu. Financujeme kompletní sortiment zemědělské techniky, nové i použité (do 12ti let stáří včetně doby financování). Splátkový kalendář umíme nastavit s nepravidelným splácením, které respektuje sezónnost tohoto odvětví.

Financování přizpůsobujeme podmínkám subvencování ze státního rozpočtu a z programů EU. Nabízíme atraktivní úvěry s úrokovým zvýhodněním poskytovaným Podpůrným a garančním rolnickým a lesnickým fondem (PGRLF). Nabízíme výhodné pojištění zemědělské i lesnické techniky od předních pojišťoven působících na českém trhu. Rychlé a jednoduché uzavření smlouvy.

Stavební stroje a technika

Financování stavebních strojů poskytujeme formou Úvěru, Finančního leasingu. Financujeme veškeré stavební stroje, nové i použité (do 12ti let stáří včetně doby financování). Splátkový kalendář umíme nastavit s nepravidelným splácením, které respektuje sezónnost tohoto odvětví.

Pomůžeme Vám získat úrokové zvýhodnění s finanční podporou Evropské investiční banky (EIB) / Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB). Rychlé a jednoduché uzavření smlouvy.